PMBLouis © 2010
 

.

 
 

Bošáca 18.8.2013

Zase jsme byli v Bošáci, a zase bylo horko. Počtvrté za sebou a ani jednou nepršelo. Foťák se zase přehříval, ale sem tam fotil, aj točil. Nějaké fotky máme, nějaké dodělám z videa, ale, když chybí Hatášek, tož je toho málo!
Právě jsem vyráběl fotky z videozáznamů. Foťák se sice přehříval a vypínal, ale to podstatné mám natočené. Moc pěkné video Březovského pásma. Že to bylo dobré to jsem viděl i přímo na místě, ale z pohledu diváků, kde stála kamera, je to přímo vynikající. Jak holkám při otáčkách létajů zástěre, šorce, aj šátky. Dokonca aj Lence, kerá bývá u tých otáček opatrnější. A jak ste krásně synchronizovaní, myslím ste aj stejně vysoko zdvíhali nohy. Krásný projev, úsměvy, "radosť pozerať". Šetci máte veliké jedničky, A Hanáci za tú ukázkovú "Brezovskú" aj s hvezdičkú. (Vy stě tú Brezovskú museli trénovať!) Asi za to možú aj harmonikáři, keří udali ten správný rytmus. Šeckým dík. Byli ste perfektní až do samého konca, aj s odchodem.
No! A kdo měl největší potlesk? No přece Natálka!
Aha! Teď mi to došlo! Proto sa taťka s mamků tak snažili při tom tancování. Kdo ví co by jim Natálka zakázala, kdyby se jim to nepovedlo!